Tungsten Alaşım çubuk

Tungsten Alaşım Çubuk Resim

Tungsten alaşımlı çubuk haddeleme veya çubuk şeklinde dövülme tarafından çalışılan kütük içine basarak ve sinterleme ile üretilir. Daha küçük boyutlarda daha sonra çekme ile üretilmektedir. Tungsten çubuk çapları 3mm pürüzsüz bir SWAGED yüzeyi ile düz rastgele uzunluklarda üretilen ve daha büyük, ve 3mm altında pürüzsüz çizilmiş bitirmek olduğunu. Bir merkez az zemin kaplama da döşenmiş olabilir & nbsp;. Belirli uzunlukları ve özel imalatlar istek üzerine temin edilebilir.

Genellikle karşı ağırlık, radyasyon kalkanı, askeri savunma aletleri, kaynak çubuk, ekstrüzyon kalıp, bir parça yapmak için kullanılan daha işlenebilecek çubuklar, bu tür, aynı zamanda vb dart, kütük, golf kulübü gibi bazı spor alanları için Ayrıca, biz üretimi ve özellikleri çok benzer anviloy 1150, bir meslektaşı olarak teklif tungsten alaşımlı çubuk olabilir.

Yüksek yoğunluk, yüksek erime noktası, küçük kapasiteli, mükemmel sertlik, üstün aşınma direnci, sağlık ve çevre gibi, tungsten alaşımı çubuk için zararsız yüksek nihai çekme mukavemeti, yüksek yoğunluklu, iyi işlenebilirlik, iyi mekanik özellikler, yüksek modüllü özellikleri, şöyle giderek halk tarafından karşılandı.

Tungsten Alaşım Çubuk Resim Tungsten Alaşım Çubuk Resim Tungsten Alaşım Çubuk Resim Tungsten Alaşım Çubuk Resim